+36 1 933 3861

Nyári USA csoportos útjaink beteltek. Szeptemberi és októberi útjaink- korlátozott férőhellyel - ide kattintva érhetők el!

mortons álláshírdetés ajánlat budapest

1991 óta képviseljük az utazás iránti elkötelezettséget szabadidős és üzleti területen is, az azóta eltelt 30 évben több mint 300 ezer utas utazott velünk a világ legkülönfélébb pontjaira.

Szolgáltatási filozófiánk középpontjában a szakértelem áll. Az utaztatás bonyolult és

naponta változó világában munkatársaink kipróbált és bevált megoldásokat ajánlanak a megrendelő igényeinek kielégítésére.

Utazási referens / Szeged

Főbb feladatok:

  • Potenciális utasok felé történő szolgáltatás-értékesítés (repülőjegy, szállás, transzfer, biztosítás, utazásközvetítés, utazásszervezés stb.) és szolgáltatás-foglalás.
  • Marketing- és értékesítési tevékenység támogatása.
  • Adminisztratív és operatív tevékenységek teljes körű és magas színvonalú ellátása, azok napi szintű pontos, gyors és hatékony elvégzése.
  • Szoros, eredményes kapcsolattartás és együttműködés a munkatársakkal és a cég valamennyi szervezeti egységével.

Elvárások:

  • Lehetőleg felsőfokú, de minimum középfokú végzettség megléte.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office rendszerek).
  • Aktív angol nyelvtudás szóban (telefonon is) és írásban egyaránt.
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés.
  • Tömör, lényegre törő kommunikáció.
  • Rendszerszemlélet.
  • Terhelhetőség.
  • Értékesítési- és csapatszellem.

Előnyök:

  • Hasonló (vagy szolgáltatás-értékesítés) területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer).
  • Cafeteria, bejárási támogatás.
  • Folyamatos szakmai képzések, fejlődési és továbblépési lehetőségek.
  • Céges mobiltelefon (próbaidőt követően).
  • Utazási kedvezmények.

Beléptetés:

  • A beléptetés feltétele egy alapbéren fizetett, egyszerűsített foglalkoztatási forma alatt teljesített online repülőjegy-értékesítő tanfolyam elvégzése, valamint abból sikeres elméleti vizsga letétele. A tanfolyam 5 munkanapot vesz igénybe, home office-ban végezhető.
  • A beléptetés következő feltétele egy szintén alapbéren fizetett, egyszerűsített foglalkoztatási forma alatt teljesített online repülőjegy-értékesítő gyakorlati tudás megszerzése, valamint abból sikereses gyakorlati vizsga letétele. A tanfolyam maximum 5 munkanapot vehet igénybe, amennyiben a jelölt az 5 munkanapnál hamarabb teljesíti a feltételeket, a következő munkanaptól rendes foglalkoztatás mellett végezheti munkáját, ill. prémiumként kifizetésre kerül a „bent maradt” napok után járó bér.

Munkavégzés helye:

  • 6722 Szeged, Petőfi Sándor sgt. 5. I/1.

Munkaidő

  • Hétköznapokon 8:00-16:30-ig vagy 9:30-18:00-ig, alkalmanként távügyelet

  • E-mailben a sales@mortons.hu e-mail címre.

A jelentkezéseket kizárólag fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével ellátva tudjuk fogadni.