Extra 10 000 Forint kedvezmény különleges utazási ajánlatainkból! Kérd el itt. Hova utazhatok nyugodtan?

mortons álláshírdetés ajánlat budapest

1991 óta képviseljük az utazás iránti elkötelezettséget szabadidős és üzleti területen is, 28 év alatt közel 300.000 utas utazott velünk a világ legkülönfélébb pontjaira. Szolgáltatási filozófiánk középpontjában a szakértelem áll. Az utaztatás bonyolult és naponta változó világában munkatársaink kipróbált és bevált megoldásokat ajánlanak a megrendelő igényeinek kielégítésére.

Utazási referens / Budapest

Értékesítési asszisztens keresünk budapesti, belvárosi munkavégzéssel Markó utcai irodánkba.

Az új munkatárs feladatai:

Elvárások

További elvárások

Előnyök

Amit kínálunk

Beléptetés:

Munkavégzés helye:

1055 Budapest, Markó u. 3. és 6722 Szeged, Petőfi S. sgt. 5. I/1. a fentiek szerint.

A fényképpel ellátott önéletrajzokat ÉS motivációs leveleket e-mailben, a bernadett.toth@mortons.hu e-mail címre várjuk.

Utazási referens / Szeged

Főbb feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Amit kínálunk:

Beléptetés:

Munkaidő

A jelentkezéseket kizárólag fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével ellátva tudjuk fogadni.

Megtekintett ajánlatok
Legnépszerűbb oldalaink