+36 1 933 3861

USA városlátogatások és körutak a nyári és őszi szünet időpontjában - most ÁRFOLYAMGARANCIÁVAL!

mortons álláshírdetés ajánlat budapest

1991 óta képviseljük az utazás iránti elkötelezettséget szabadidős és üzleti területen is, az azóta eltelt 30 évben több mint 300 ezer utas utazott velünk a világ legkülönfélébb pontjaira.

Szolgáltatási filozófiánk középpontjában a szakértelem áll. Az utaztatás bonyolult és

naponta változó világában munkatársaink kipróbált és bevált megoldásokat ajánlanak a megrendelő igényeinek kielégítésére.

Utazási referens / Szeged

Főbb feladatok:

  • Potenciális utasok felé történő szolgáltatás-értékesítés (repülőjegy, szállás, transzfer, biztosítás, utazásközvetítés, utazásszervezés stb.) és szolgáltatás-foglalás.
  • Marketing- és értékesítési tevékenység támogatása.
  • Adminisztratív és operatív tevékenységek teljes körű és magas színvonalú ellátása, azok napi szintű pontos, gyors és hatékony elvégzése.
  • Szoros, eredményes kapcsolattartás és együttműködés a munkatársakkal és a cég valamennyi szervezeti egységével.

Elvárások:

  • Lehetőleg felsőfokú, de minimum középfokú végzettség megléte.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office rendszerek).
  • Aktív angol nyelvtudás szóban (telefonon is) és írásban egyaránt.
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés.
  • Tömör, lényegre törő kommunikáció.
  • Rendszerszemlélet.
  • Terhelhetőség.
  • Értékesítési- és csapatszellem.

Előnyök:

  • Hasonló (vagy szolgáltatás-értékesítés) területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer).
  • Cafeteria, bejárási támogatás.
  • Folyamatos szakmai képzések, fejlődési és továbblépési lehetőségek.
  • Céges mobiltelefon (próbaidőt követően).
  • Utazási kedvezmények.

Beléptetés:

  • A beléptetés feltétele egy alapbéren fizetett, egyszerűsített foglalkoztatási forma alatt teljesített online repülőjegy-értékesítő tanfolyam elvégzése, valamint abból sikeres elméleti vizsga letétele. A tanfolyam 5 munkanapot vesz igénybe, home office-ban végezhető.
  • A beléptetés következő feltétele egy szintén alapbéren fizetett, egyszerűsített foglalkoztatási forma alatt teljesített online repülőjegy-értékesítő gyakorlati tudás megszerzése, valamint abból sikereses gyakorlati vizsga letétele. A tanfolyam maximum 5 munkanapot vehet igénybe, amennyiben a jelölt az 5 munkanapnál hamarabb teljesíti a feltételeket, a következő munkanaptól rendes foglalkoztatás mellett végezheti munkáját, ill. prémiumként kifizetésre kerül a „bent maradt” napok után járó bér.

Munkavégzés helye:

  • 6722 Szeged, Petőfi Sándor sgt. 5. I/1.

Munkaidő

  • Hétköznapokon 8:00-16:30-ig vagy 9:30-18:00-ig, alkalmanként távügyelet

  • E-mailben a sales@mortons.hu e-mail címre.

A jelentkezéseket kizárólag fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével ellátva tudjuk fogadni.