fb pix
mortons travel

Hawaii körutazás Vujity Tvrtko és Gyémánt Balázs idegenvezetésével >>

Hotel Sharm Plaza ★★★★

Sharm El Sheikh, Egyiptom

Ugrás az árkalkulációhoz! ⇩

Bevezető:

"FAR GARDEN" KORALLZÁTONY - KÖZVETLEN, SAJÁT PARTSZAKASZ - INGYENES WI-FI A LOBBYBAN - KÖZÖSÉPÜLETEGYÜTTES A SHARM RESORTTAL 

A hotel előtti csodálatos Far Garden korallzátonynak köszönhetően ez a partszakasz ideális a klasszikusés a pipás búvárok számára. A hoteltől mindössze 6 km-re található a kedvelt Na’ama Bay, ahová naponta kétszer ingyenes busz közlekedik. A közvetlen korallzátonyok miatt csak a stégen keresztül lehet a vízbe menni,és csak gyakorlottúszóknak ajánlott (strandcipő javasolt). A Sharm Plaza 399 kényelmes szobával várja a vendégeket. A keleti stílusú lobbyban található a recepció, a főétterem, a LA VERANDA, 6á la carteétterem (némelyik felár ellenében), bárok, discók, kisüzletekés egy vízipipázó sarok a C-VIEWétterem mellett. A gyönyörűen gondozott kültéri részben 5úszómedence  (1 szezonálisan fűthető) szolgálja a vendégek kényelmes ellazulását. A fűtött medence felújítási munkálatok miatt jelenleg NEMüzemel!  A medencénélés a strandon a napágyak, napernyőkés matracok térítésmentesen vehetőek igénybe. A strandtörülközőket strandtáskában már előre bekészítik a szobákba.

SPORTÉS SZÓRAKOZÁS: Tenisz, squash, fitness terem, asztalitenisz, biliárd várja a sport szerelmeseit. A Spa, az Aqua Center, a Beauty Szalon a lazítaniés szépülni vágyóknak nyújt magas szintű szolgáltatásokat, az animációs programok kellemes szórakozást kínálnak, valamint egy internet kávézóba is betérhetnek a világháló lelkes szörfösei.  (A szolgáltatások részben térítés ellenében, bővebb információ a helyszínen.)  A fűtött medence felújítási munkálatok miatt jelenleg NEMüzemel! 

SZOBÁK: ASTANDARDszobák (kb. 27 m 2 ) fürdő­káddal/zuhannyal, WC-vel, hajszárítóval, műholdas TV-vel, széffel, telefonnal, mini hűtőszekrénnyel, légkondícionálóval (szezonális), egy részük balkonnal vagy terasszal rendelkezik, rálátással a kertre. Maximum 2 felnőttés egy gyermek részére ajánlottak. ADELUXEszobák nagyobbak a standard szobáknál (kb. 35 m 2 ), a kertre vagy a medencére néznek,és balkonnal vagy terasszal rendelkeznek.  Maximum 2 felnőttés egy gyermek részére ajánlottak. AJUNIOR SUITEszobák a deluxe szobákhoz hasonlóak (kb. 35 m 2 ), viszont a tengerre néznek. Maximum 3 felnőtt részére ajánlottak. AGRAND SUITEszobák felszereltsége hasonló, mint a DELUXE szobáké (kb. 48 m 2 ), de rendelkeznek egy extraülősarokkal, valamint oldalról vagy közvetlenül a tengerre néznek. Maximum 3 felnőtt részére ajánlottak. ACSALÁDIszobák (kb. 78 m 2 ) külön hálószobával (ajtóval elválasztva), nappali résszelés 2 WC-vel rendelkeznek. Maximum 2 felnőttés 3 gyerek részére ajánlottak.

ALL INCLUSIVE: A SHARM PLAZA all inclusive ellátást, svédasztalos reggelit, ebédet, vacsorát biztosít 2 főétteremben, a medence-és a strand bárban pedig snack-eket, kávét, teátés süteményt kínálnak.Az all inclusive ellátás tartalmaz 24órában fogyasztható helyi nem alkoholos italokat. A helyi alkoholos italok 10órától 24óráig díjmentesek, ezután térítés ellenében vásárolhatóak. Mindenételkülönlegességet kínálóétterem az all inclusive ellátás részét képezi (egyesételekés italok azonban térítés ellenében fogyaszt­hatóak).

A vacsorához megfelelőöltözet javasolt. Az all inclusive karszalag viselése kötelező.

x Hotel Sharm Plaza ****

Utazás részletei
  • Hotelkategória: Hotel ★★★★
  • Utazás módja: Repülő
  • Ellátás: All inclusive
  • Hivatkozási szám: 503666

IDŐPONTOK ÉS ÁRAK

Teljes ár:

csengő ikon árértesítés

Értesítést kérek az árváltozásokról és kedvezményekről!

Az ajánlat csak visszaigazolás után érvényes.

Főutas
2. utas
Számlázási adatok
Utazási iroda részletei

Menetrend