Hotel The Grand Hotel ★★★★
Hurghada, Egyiptom
Ugrás az árkalkulációhoz! ⇩Bevezető:
GYÖNGYÖRŰ KERT - HOSSZAN ELNYÚLÓ, HOMOKOS STRAND - BÚVÁRISKOLA - INGYENES WI-FI A LOBBYBAN - IDEÁLIS A NYUGALMAT KERESŐK SZÁMÁRA
A hotel egy lenyűgöző, meseszép parkkal, saját stranddalés sétánnyal rendelkezik. A nyugalomra vágyókés a szeniorok körében kedvelt szállodában minden pillanat a felhőtlen kikapcsolódásról szól. Hurghada központja kb. 10 km-re találhatóés könnyen megközelíthető a naponta díjmentesen igénybe vehető busztranszferrel. A Grand Mall a szálloda közvetlen szomszédságában található, ahol továbbiüzletek, bárok várják a vendégeket. A parkszerűen kialakított szálloda 326 szobája a főépületbenés az egy-két-három emeletes melléképületekben található. A főépület impozáns lobbyjában alakították ki a recepciót, továbbá 3 büfé jellegűétterem, valamint ajándékbolt, edzőterem (térítés ellenében), bár zongorával,és lobby bár szolgálja a pihenni vágyó vendégek kényelmét. A szálloda saját strandján a vízicsúszda (jelenleg renoválás miatt le van zárva) mellett egy Aquacenter is működik, ahol tetszés szerint búvároktatás (Euro Divers), vagy egyéb sportolási lehetőségek, mint pl. szörfözés vehető igénybe. Ezeken kívül további különböző medence-és strandbárok várják látogatóikat. Mosodai szolgáltatás elérhető (térítés ellenében). A szomszédos GRAND MALL-ban internet kávézóés biliárd, valamint kisüzletek, virágüzlet, gyógyszertár, fodrász szalon, többétteremés bár gondoskodik a szabadidő lehető legjobb eltöltéséről. A medencéknélés a strandon a napágyak, napernyőkés matracok térítésmentesen vehetőek igénybe. A strandtörülközőket strandtáskában már előre bekészítik a szobákba.
SPORTÉS SZÓRAKOZÁS: Asztalitenisz, napközben a medencénélés a strandon animációs programok, este pedig előadások szórakoztatják a vendégeket. Térítés ellenében: edzőterem, tenisz, szauna, jacuzzi, masszázsés strandprogramok (ejtőernyős repülés, Aqua Center, búvárkodás, kite szörf, helyi szolgáltatóktól) vehetőek igénybe, búváriskola– Euro Divers– a hotelben.
SZOBÁK: A STANDARD szobák (kb. 19 m²) fürdőszobával, WC-vel, légkondícionálóval (szezonális), telefonnal, széffel, műholdas TV-vel, mini hűtőszekrénnyel, hajszárítóval, balkonnal vagy terasszal rendelkeznek,és kertre nézőek. A SUPERIOR szobák (kb. 31 m²) felszereltsége ugyanaz, mint a standard szobáké, de tágasabbak, komfortosabbakés egy részük tengerre néző. ACSALÁDIszobák kiegészülnek egy további hálószobávalés medencére vagy kertre nézőek. A nappaliés a hálórész ajtóval elválasztott.
ALL INCLUSIVE: Az all inclusive ellátás során reggeli, ebédés vacsora büfé rendszerben a szálloda főéttermében, délután snackés sütemény fogyasztás. 24órában fogyaszthatóak a helyi nem alkoholos italok (a strand -és medence bárban 10-17óráig), a helyi alkoholos italok, valamint kávé-és tea 10-24óráig. Továbbiéttermek a Grand Mall-ban szintén rendelkezésreállnak térítés ellenében (asztalfoglalással, italfogyasztással). All inclusive karszalag viselése kötelező. Az all inclusive ellátás minden részletét tartalmazó információs anyagot megérkezést követően a szállodában kapják meg.
TOVÁBBI HASZNOS INFORMÁCIÓKÉRT KÉRJÜK KATTINTSON (Beutazási szabályokról, légitársaságról, fűtött medencékről, parkolásról..stb.)
Maxi-GYEREKKLUB& Baby Service
Szeretnénk, ha a 4–12éves gyermekek is kiválóanéreznék magukat nyaralásuk minden percében, ezért változatos programokat szervezünk számukra a hét 6 napján, német nyelven beszélő gyerek animátoraink közreműködésével. Az Maxi Tini Klub pedig a nyári szünet ideje alatt működikés elsősorban a 12-16éves gyermekeket várja. Jelenleg a Grand Resortban vehető igénybe ez a szolgáltatás!
Baby Service...a legkisebb vendégeknek– minden RED SEA HOTELS-ben, ahol Maxi Gyerekklub van.
Segítünk beszerezni a fontos eszközöket, melyek kaució (kb. 10-20€) ellenében kölcsönözhetőek: szúnyogháló, (cumis)üvegmelegítő, vízforraló, pelenkázóágy, babakocsi, strandés vízi játékok, bili, WCülőke.
Kérjük, ez irányú kérését időben jelezze felénk.
MEGJEGYZÉS: A gyerekklubüzemeltetése minimum létszámhoz kötött, ezért előfordulhat, hogy a szolgáltatás kevés gyermeklétszám esetén szünetel.
x